Miejsca przyjaznedzieciom

Niezwykle przydatne narzędzie dla rodziców, umożliwiające łatwe znalezienie miejsc, które zapewniają rozrywkę dla najmłodszych. 

Dzięki tej mapie można szybko zlokalizować placówki, które oferują specjalne atrakcje dostosowane do potrzeb dzieci.

Mapa

Filtry

Kategorie
Poziomy
Hotel
BRĄZOWY PARTNER
Przystań Hotel & Spa
Przystań Hotel & Spa w Olsztynie to luksusowy czterogwiazdkowy hotel usytuowany nad malowniczym jeziorem w samym sercu miasta. Hotel zachwyca nowoczesną architekturą, która harmonijnie łączy się z otaczającą przyrodą. To miejsce oferuje relaks dla gości w każdym wieku. Przystań Hotel & Spa to także przyjazne miejsce dla dzieci. Dla najmłodszych gości przygotowano niespodzianki, takie jak małe szlafroczki i kosmetyki. W rodzinnych pokojach znajdziesz wszystkie udogodnienia, takie jak wanienki i łóżeczka dla dzieci. Sala Zabaw to kolorowa i bezpieczna przestrzeń, gdzie dzieci mogą cieszyć się kreatywnymi zajęciami oraz planszowymi grami. W okresie wakacyjnym Sala Zabaw zmienia się w krainę przygód pod opieką animatora, który organizuje warsztaty plastyczne, taneczne i kulinarnę dla dzieci. Przystań Hotel & Spa to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek.
Dowiedz się więcej
ul. Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn
Otwarte Całodobowo
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Ziołowa Dolina
Ziołowa Dolina to wspaniałe miejsce, które stanowi oazę spokoju i harmonii, położone na terenie Warmii i Mazur. Otoczone lasami i urokliwymi jeziorami, to idealne miejsce na odpoczynek dla całej rodziny. Dzieci mogą spędzać mnóstwo czasu na świeżym powietrzu w kontakcie z uroczymi zwierzętami, które można tu spotkać. Jeśli szukasz idealnego miejsca na wakacje, weekendowy wypad czy rodzinne spotkanie, Ziołowa Dolina to doskonały wybór.
Dowiedz się więcej
Wilimowo 10A, 11-041 Olsztyn
Otwarte Całodobowo
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Kraina Puszczyka
Kraina Puszczyka to miejsce, gdzie miłość do koni, kultura Indian i harmonia z naturą łączą się w jedno. Zapraszamy wszystkich do Krainy Puszczyka, gdzie można odnaleźć spokój, bliskość natury i przyjemność z życia w harmonii z zwierzętami.
Dowiedz się więcej
Pokośno 72, 16-150 Suchowola
Otwarte Całodobowo
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Muzeum Iluzji
Zapraszamy do niezwykłego Muzeum Iluzji w samym sercu Białegostoku! To miejsce, które zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Znajdziecie tu wyjątkowe atrakcje, interaktywne wystawy i możliwość robienia niezapomnianych zdjęć. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia! Przyjdź i pozwól się zaskoczyć światu iluzji!
Dowiedz się więcej
ul.Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6A, Białystok
Otwarte Sobota - Niedziela: 12:00 - 18:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Fastpark
FASTPARK to idealne miejsce rozrywki dla dzieci. Znajdziecie tam mnóstwo atrakcji, takich jak: labirynt sensoryczny, park linowy, trasa siatkowa, poducha do skakania, karuzele, oraz małpi gaj. A to tylko początek! W FASTPARK czekają także wiele innych niesamowitych atrakcji, które sprawią, że każdy dzień spędzony tutaj będzie niezapomnianą przygodą.
Dowiedz się więcej
Ul. Szosa Knyszyńska 21, 15-694 Białystok
Otwarte Poniedziałek - Piątek 12:00 - 19:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 19:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Centrum Nauki Leonardo Da Vinci
Centrum Nauki Leonardo da Vinci jest oddziałem Regionalnego Centrum Naukowo - Technologicznego. Jest to idealne miejsce dla całej rodziny, przeznaczone do inspirującego i aktywnego wypoczynku. Celem Centrum jest wzbudzenie zainteresowania wśród zwiedzających naukami przyrodniczymi.
Dowiedz się więcej
Podzamcze 45, 26-060 Chęciny
Otwarte Wtorek - Piątek 8:00 - 16:00, Sobota - Niedziela 8:00 - 16:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Sala Zabaw Elomelo
EloMelo to kameralna, wyjątkowa sala zabaw, stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 11 lat, maluszki poniżej 3 lat mogą się cieszyć tym miejscem przy wsparciu opiekunów. Sala zabaw oferuje wiele drewnianych zabawek, które są doskonałe dla młodszych dzieci, oraz podświetlany basen z kulkami. Dodatkowo na książkowych regałach każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Z kawiarni rodzice mogą obserwować swoje bawiące się dzieci i cieszyć się kawą!
Dowiedz się więcej
Ul.Trocera 39, 41-819 Zabrze
Otwarte Aktualne godziny otwarcia na stronie
Hotel
BRĄZOWY PARTNER
Lemon Resort Spa
Lemon Resort Spa to hotel ze spa, w którym bliskość natury w doskonały sposób łączy się z nowoczesnością. Jest to idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny, hotel oferuje wiele atrakcji dla dzieci. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami, piaskownicą, ścianką do wspinaczki oraz statkiem pirackim, przeszklony basen z którego będziecie mogli podziwiać wzgórza, ale oprócz tego znajdziecie tam mnóstwo atrakcji dla osób lubiących aktywny wypoczynek w okolicy.
Dowiedz się więcej
Gródek nad Dunajcem 83, 33-318 Polska
Otwarte Całodobowe
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
HistoryLand
History Land to historyczne wydarzenia w świecie klocków LEGO®! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądałaby Bitwa pod Grunwaldem z ponad miliona klocków LEGO®? A może chcielibyście zobaczyć Sukiennice czy Stocznię Gdańską w tej niezwykłej formie? Jeśli tak, to HistoryLand jest miejscem, które musicie odwiedzić! W HistoryLandzie, zbudowane z klocków LEGO® makietowe cuda historyczne nabierają życia dzięki interaktywnym elementom i efektom specjalnym. HistoryLand to miejsce, które łączy edukację i rozrywkę, zachwycając zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przyjdźcie i zobaczcie te niesamowite makiety na własne oczy. Zapraszamy do HistoryLand, gdzie historia staje się zabawą!
Dowiedz się więcej
Ul. Głogowska14, Hala 3A, 60-734 Poznań
Otwarte Wtorek - Piątek 10:00 - 18:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Fort Jump
Park Trampolin Fort Jump w Zamościu to idealne miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Strefy rekreacyjno-zabawowe zaprojektowano tak, aby każdy znalazł idealną atrakcje dla siebie. Drugą strefę rekreacyjno-sportową przygotowano do treningu funkcjonalnego, bezpiecznej rywalizacji oraz zajęć sportowych w różnych formach aktywności. Fort Jump zapewni zabawę i niezapomnianą aktywność fizyczną całej rodzinie.
Dowiedz się więcej
Ul. Szczebrzeska 55a, 22-400 Zamość
Otwarte Poniedziałek - Piątek 14:00 - 20:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Mikrokosmos
Mikrokosmos jest to tematyczny park edukacyjno-rozrywkowy, w którym możecie obejrzeć realistyczne rzeźby owadów i mikroorganizmów. Dzięki Parkowi MIKROKOSMOS staje się możliwe zaobserwowanie tego, co do tej pory było niedostrzegalne, możemy zachwycić się tym, co w rzeczywistym rozmiarze jest niewidoczne. Ideą stworzenia Parku było zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży, a także dorosłych na niezwykle bogaty świat owadów oraz nierzadko niebezpieczny świat wroga niewidzialnego – wirusów i bakterii. Te małe istoty, mają olbrzymie znaczenie dla procesów warunkujących życie na Ziemi.
Dowiedz się więcej
Ul. Pasikonika, 97-225 Ujazd
Otwarte Sobota - Niedziela 11:00 - 17:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
WOMAI
WOMAI to Centrum Nauki i Zmysłów, wyjątkowe miejsce, które łączy dwa przeciwstawne światy: światła i ciemności, tworzą je niewidomi bohaterowie i naukowcy. Emocje i wiedza wytworzone na wystawach są autentyczne i osobiste. Specjalnie dla dzieci zorganizowane zostały warsztaty sensoryczne ,,zobacz dotykiem”, podczas których poruszany jest temat funkcjonowania osób niewidomych. Uczestnicy pobudzają sensorykę, dzięki rozwijającym grom sensorycznym, a także ćwicząc własne zmysły, tworzą tyflografiki, czyli obrazy dostępne dla osób z niepełnosprawnością wzrokową. Dla starszych dzieci zapraszamy na wystawy "W stronę ciemności" i "W stronę światła"
Dowiedz się więcej
Ul. Pawia 34, 31-154 Kraków
Otwarte Codziennie 10:00 - 20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fajnie Tu
Fajnie Tu to niezwykła sala zabaw SOFT PLAY, stworzona z myślą o najmłodszych. Wyjątkowa przestrzeń stworzona z modułowych piankowych elementów pozwala na nieograniczone możliwości tworzenia i inspiracje do kreatywnej zabawy. Jest to doskonałe miejsce również do organizacji urodzin. Wizyta w "Fajnie Tu" to niezapomniane przeżycie oraz świetna zabawa dla całej rodziny!
Dowiedz się więcej
Ul. Wiadukt 5/H4, 15-327 Białystok
Otwarte Poniedziałek - Sala otwarta tylko na zajęcia ruchowe, Wtorek - Środa 10:00 - 19:00, Czwartek 10:00 - 14:30 (później odbywają się zajęcia ruchowe), Piątek - Niedziela 10:00 - 19:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Costerina Park
Costerina Park to miejsce gdzie wspaniale spędzicie czas na świeżym powietrzu. Park znajdujący się w regionie pomorskim oferuje dla Was mnóstwo atrakcji, takich jak: Park linowy z różnym poziomem przeszkód, minigolf, łucznictwo, labirynt, a nawet muzeum arcade. Dla miłośników zwierząt organizowane są warsztaty z gadami, płazami oraz gryzoniami. Na miejscu czeka na Was magiczny Dyniogród, alpaki, a w sezonie letnim nie zabranie zabawy w postaci piana party. Całe miejsce jest zaprojektowane tak, aby zapewnić nie tylko rozrywkę, ale także edukację i kontakt z naturą. Czeka na Was tutaj mnóstwo atrakcji!
Dowiedz się więcej
Ul. Dworcowa 8D, 83-400 Kościerzyna
Otwarte Poniedziałek - Piątek 8:00 - 15:00, Sobota - Niedziela 11:00 - 18:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Askalandia
Askalandia to miejsce pełne radości i rozrywki dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, które znajduję się w Gorzowie Wielkopolskim. Kolorowa sala zabaw zapewnia przyjazną atmosferę, gdzie dzieci mogą wspaniale spędzić czas. W Askalandii czeka na Was doświadczony personel, który dba o bezpieczeństwo i dobrą zabawę maluchów. Sala zabaw zapewnia wiele atrakcji, które dostarczą dzieciom mnóstwo radości, takich jak: Zjazd Pontonowy, Małpi Gaj z dwupoziomowym labiryntem z przeszkodami, Ślizgawka z basenem z kulkami, trampolina oraz autka i tunel. Dla małych wspinaczy dostępna jest również mini ścianka wspinaczkowa. Niezależnie od pogody, w Askalandii czeka na Was mnóstwo zabawy.
Dowiedz się więcej
Aleja Konstytucji 3 Maja 102, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Otwarte Poniedziałek - Piątek 12:00 - 20:00, Sobota 11:00 - 20:00, Niedziela 12:00 - 18:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Zabawa & Kawa
Zabawa & Kawa to pierwsza w Szczecinie kawiarnia z bawialnią. Sala zabaw jest oddzielona od części kawiarnianej dużymi przeszkleniami, które umożliwiają stały podgląd bawiących się dzieci, gdy opiekunowie mogą odpocząć przy kawie. Bawialnia składa się z konstrukcji zabawowej oraz jednej z najdłuższych w Szczecinie tub zjazdowych prowadzących do dużego basenu z piłeczkami. Dla maluchów przygotowana została Sala Malucha - przestrzeń idealną dla dzieci do 2 roku życia.
Dowiedz się więcej
Ul. Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
Otwarte Poniedziałek 15:00 - 19:00, Wtorek - Niedziela 10:00 - 19:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Tarzania Park Linowy
Pobyt w Parku Linowym Tarzania to niesamowita przygoda. Na odwiedzających czekają przeróżne przeszkody, których pokonanie gwarantuje wielką satysfakcję! W Parku Tarzania czekają na Was przeszkody naziemne oraz wiszące, takie jak: ścianka wspinaczkowa, pochylnia, tyrolka, belki, skok Tarzana, oraz wiele innych.
Dowiedz się więcej
Ul. Zegadłowicza, 71-370 Szczecin
Otwarte Poniedziałek - Piątek 11:00 - 19:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Sala Zabaw Kraina Kropka
Kraina Kropka to nowoczesne i komfortowe miejsce zabawy dla dzieci. Bezpieczne i profesjonalnie wykonane urządzenia zapewnią wszechstronny rozwój maluchów. Specjalnie z myślą o najmłodszych wydzielone zostało osobne miejsce zabawy wykonane w całości z miękkich materiałów, wyposażone w basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, mega klocki dla małych budowniczych oraz dużą ilość pluszaków. Dla starszych dzieci nie zabraknie tutaj bezpiecznych konstrukcji, w których znajdują się: tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie i basen z piłeczkami. Zapraszamy również do tematycznych salek urodzinowych oraz rodziców na pyszną kawę w kawiarnii Krainy Kropki.
Dowiedz się więcej
Ul. Partyzantów 44, 43-300 Bielsko - Biała
Otwarte Codziennie 9:00 - 20:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Centrum Bajki w Pacanowie
Centrum Bajki w Pacanowie skupia się wokół świata fantazji, który nie tylko bawi, ale również uczy. Jest to wyjątkowe miejsce, założone przez ludzi zafascynowanych wspaniałymi opowieściami dla dzieci. Wśród atrakcji obiektu znajdziecie tutaj warsztaty animacyjne i teatralne, oraz liczne gry i zabawy pobudzające wyobraźnie. W Centrum Bajki na dzieci czeka Bajkowy Świat - magiczna kraina, która jest połączeniem niezwykłego muzeum z interaktywną wystawą. Po bajkowej podróży zapraszamy do Małego Teatru, w którym widzowie biorą udział w lalkowych spektaklach. Na zewnątrz czeka na Was Park Edukacyjny „Akademia Bajki”, w którym będziecie mieli szanse odwiedzić Zwierzyniec, Park Linowy, Grotę Solną, Łabirynt Tytusa, Romka i A'Tomka, oraz mnóstwo innych atrakcji. Gdy już zgłodniejecie po świetnej zabawie nie zapomnijcie wpaść do Bistro u Koziołka, w którym każdy znajdzie coś pysznego!
Dowiedz się więcej
ul.Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów
Otwarte Wtorek - Niedziela 9:00-16:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
FUN PARK DIGILOO
Fun Park Digillo w Warszawie to raj dla dzieci, który może pochwalić się rozległą dwupoziomową konstrukcją zabawową. Na powierzchni 1800 metrów kwadratowych znajdują się unikalne atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Nowoczesna sala zabaw jest komfortowa pod każdym względem, dzięki naszemu nowoczesnemu systemowi wentylacji, który w ciągu godziny odświeża powietrze czterokrotnie. W restauracji natomiast klienci mają do dyspozycji klimatyzację, która zapewnia optymalny komfort podczas posiłków. Dla tych, którzy przyprowadzają swoje maluchy – nie martwcie się! Mamy osiem toalet i przewijak zaprojektowane specjalnie dla Waszej wygody. I na koniec, sześćdziesiąt miejsc parkingowych przeznaczonych wyłącznie dla Ciebie – więc wybierz się już dziś!
Dowiedz się więcej
Dominika Merliniego 2, 02-511 Warszawa
Otwarte Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 20:00, Piatek: 10:00 – 21:00, Sobota – Niedziela: 09:00 – 21:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Skolnity Ski & Bike Park
Skolnity Ski & Bike Park to ośrodek rowerowo-narciarski w centrum Wisły, należący do Grupy Pingwina. Kolej krzesełkowa działa przez cały rok, oferując piękną panoramę Wisły w tle. Zimą funkcjonują tutaj dwie oświetlone, o różnej trudności trasy narciarskie oraz Polana Pingwina do nauki jazdy i fanów zjazdów na sankach. Latem Skolnity przeobrażają się w BIKE PARK z trzema trasami o łącznej długości 9 km. To nie wszystko! Na szczycie kolei krzesełkowej znajdziecie Karczmę, jedyną w Wiśle zagrodę z alpakami i osiołkiem oraz plac zabaw z prawdziwym domkiem na drzewie.
Dowiedz się więcej
Ul. Kolejowa, 43-460 Wisła
Otwarte Całodobowe
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Kurza Góra
Kurza Góra to wielofunkcyjny kompleks otwarty przez cały rok. Zimą możecie skorzystać z największej stacji narciarskiej w północnej Polsce, z trzema oświetlonymi trasami, zimowego parku rozrywki dla najmłodszych, lodowiska, szkółki narciarskiej oraz największej fabryki śniegu w Europie co umożliwia stworzenie idealnych warunków na stoku niezależnie od temperatury. Latem obowiązkowo trzeba spróbować swoich sił na największym całorocznym kompleksie tubingowym w Europie oraz odwiedzić Wieże widokową. Na terenie ośrodka znajduję się również Bike Park z 3 profesjonalnymi trasami zjazdowymi, dla tych bardziej i mniej wytrwałych rowerzystów. Na Kurzej Górze macie również szanse spotkać niezwykłe owieczki wrzosówki!
Dowiedz się więcej
Kurza 1, 13-306 Kurzętnik
Otwarte Całodobowe
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Kasina Ski & Bike Park
Kasina Ski & Bike Park to największy ośrodek narciarski blisko Krakowa. Posiada trzy zróżnicowane trasy narciarskie oraz latem cztery trasy rowerowe (11 km - Kultowy bike park w Polsce), co przyciąga zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Ośrodek jest wyposażony w nowoczesną kolejkę krzesełkową, działającą zarówno latem, jak i zimą. Doskonale przygotowane stoki, które są ratrakowane dwukrotnie dziennie, oraz skuteczny system naśnieżania sprawiają, że to miejsce wyróżnia się jako wyjątkowe. Kasina stanowi symbol doskonałej, sportowej rozrywki na świeżym powietrzu, dostępnej niezależnie od wieku, kondycji fizycznej i pory roku! Bike Park to idealne miejsce dla fanów rowerowych wrażeń. Na terenie parku znajduje się wypożyczalnia rowerowa z bogatym wyborem modeli, serwis oraz sklep. W Kasinie również czekają doświadczeni instruktorzy, którzy sprawią, że zakochasz się w kolarstwie grawitacyjnym. Dla dzieci przygotowany został rowerowy plac zabaw Pumptrack, specjalnie zaprojektowany park przeszkód.
Dowiedz się więcej
Kasina Wielka 672
Otwarte Całodobowe
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Słotwiny Arena
Słotwiny Arena to magiczne miejsce stworzone ponad 40 lat temu z miłości do sportów zimowych. Pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera i uśmiechy pracowników przyciągają dzieci i dorosłych. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych zimowych ośrodków narciarskich na południu Polski oferujący: 10km tras narciarskich ratrakowanych dwa razy dziennie, 2 nowoczesne wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla dzieci, snow park, tężnię solankową oraz restaurację i noclegi. Latem znajdziecie tutaj park rowerowy o różnym stopniu trudności, a dla fanów przyrody pierwsza w pełni drewniana Wieża widokowa, z ponad kilometrową ścieżką w koronach drzew zachwycającą turystów z całej Polski. Duża ilość letnich plenerowych imprez oraz warsztatów będzie stanowić doskonałą rozrywkę dla całej rodziny!
Dowiedz się więcej
Słotwińska 51, 33-380 Krynica-Zdrój
Otwarte Codziennie 9:00-18:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Hotel & Spa Czarny Groń
Hotel & Spa Czarny Groń to nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel w miejscowości Rzyki, usytuowany pośród gór w malowniczej dolinie. Jest to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Na terenie obiektu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Plac Zabaw z wieloma rozrywkami. Wieża Skoków dla śmiałków, dzięki której poczujecie się jak kaskaderzy skacząc z platform umieszczonych na wysokości 3,5m lub 6,5 nad poduszką. Strefa Basenowa z pełną gamą atrakcji. Ścianka Wspinaczkowa z 4 trasami o różnym stopniu trudności. Magiczna Osada z nową Edukacyjną Strefą Pingwina, to rekreacyjno-edukacyjna przestrzeń o powierzchni ponad 11000m2 zapewni Wam doskonałą rozrywkę, w której możecie poznać zagadnienia związane z wodą, urządzeniami hydrotechnicznymi, grawitacyjnymi i nie tylko. Na terenie obiektu znajduje się również najdłuższy w Polsce Pumptrack o długości 415m, korty tenisowe z możliwością wypożyczenia sprzętu oraz wypożyczalnia rowerów. To idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.
Dowiedz się więcej
Osiedle Praciaki 91, 34-125 Rzyki
Otwarte Całodobowy
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Park Ogrodzieniec
Park rozrywki pod Zamkiem Ogrodzieniec to miejsce które zachwyci dzieci i dorosłych. Specjalnie dla Was przygotowano pięć wyjątkowych atrakcji, takich jak: Park Miniatur gdzie będziecie mieli możliwość zobaczenia w skali 1:25 Szlak Orlich Gniazd, Mini Park Linowy z zróżnicowanymi przeszkodami, Dom Strachów i Legend w którym przeniesiecie się w świat baśni oraz legend z których słynie Jura Krakowsko Częstochowska, Park rozrywki dla najmłodszych z zachowanym klimatem tego miejsca, River Splash gwarantujący również dobrą zabawę nie tylko dzieciom, ale również dorosłym oraz Park Doświadczeń Fizycznych gdzie połączymy rozrywkę z nauką na aż 47 urządzeniach! Zapraszamy do miejsca pełnego przygód!
Dowiedz się więcej
Ul. Zamkowa 33, 44-440 Podzamcze
Otwarte Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Loopy's World Wrocław
Loopy's World to jeden z największych w Polsce placów zabaw, czynny przez cały rok. Wielopoziomowa konstrukcja ruchowa, labirynty, tory przeszkód, zjeżdżalnie oraz wiele innych atrakcji zapewni Wam świetną rozrywkę. Na terenie działa Restauracja Loopy's serwująca pyszne przekąski, rodzinne obiady, napoje i desery.
Dowiedz się więcej
Ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie
Otwarte Poniedziałek - Czwartek 12:00 - 20:00, Piątek 12:00 - 21:00, Sobota 10:00 - 21:00, Niedziela 10:00 - 20:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Farma Iluzji
Farma Iluzji jest parkiem z atrakcjami dla całej rodziny, o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym. Na miejscu możecie odwiedzić Latającą Chatę, Tunel Zapomnienia, Muzeum Iluzji czy Labirynt Luster. Dla najmłodszych odwiedzających przewidujemy takie atrakcje jak place zabaw, kolejki i karuzele. Ilość atrakcji zapewni Wam cały dzień niesamowitej zabawy.
Dowiedz się więcej
Ul.Mościska 9, 08-455 Trojanów
Otwarte Codziennie 10:00-18:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Loopy's World Gdańsk
Loopy's World to jeden z największych w Polsce placów zabaw, czynny przez cały rok. Wielopoziomowa konstrukcja ruchowa, labirynty, tory przeszkód, zjeżdżalnie oraz wiele innych atrakcji zapewni Wam świetną rozrywkę. Na terenie działa Restauracja Loopy's serwująca pyszne przekąski, rodzinne obiady, napoje i desery.
Dowiedz się więcej
Al.Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk
Otwarte Poniedziałek - Czwartek 10:00 - 20:00, Piątek - Sobota 10:00 - 21:00, Niedziela 10:00 - 20:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Dinopark
Dinopark to dawny kompleks dworski, pełen atrakcji dla miłośników dinozaurów. Główną atrakcją jest ścieżka ery mezozoicznej, gdzie spotkasz prehistoryczne gady i poznasz ich życie. Na wystawie geologiczno-paleontologicznej znajdziesz autentyczne skamieniałości sprzed milionów lat. Dzięki interaktywnej wystawie macie szansę zobaczyć wybuchający wulkan, narodziny dinozaura oraz poczuć emocje końca świata. Po niesamowitych przeżyciach możecie również wcielić się w rolę archeologów i odnaleźć kości zaginionych dinozaurów.
Dowiedz się więcej
Kołacinek 21, 95-061 Dmosin
Otwarte Wtorek-Piątek: 9:00-18:00, Sobota-Niedziela: 10:00-19:00, Poniedziałek: Zamknięte
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Dyniolandia
Farma wuja Toma - Dyniolandia to urokliwe miejsce w stylu "retro" pełne radości i aktywności dla całej rodziny. Na terenie ponad 11 tysięcy m2 czeka na Was ponad 25 różnorodnych atrakcji takich jak wielki labirynt w polu kukurydzy, tyrolki, tory przeszkód oraz park linowy. Na farmie będziecie mieli szansę spotkać i poznać przyjazne zwierzęta, w tym urocze alpaki, które mieszkają na farmie. To idealne miejsce na spędzenie czasu w gronie rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu znajdziecie również strefy z jedzeniem i piciem.
Dowiedz się więcej
ul. Wóycickiego 41 01-938 Warszawa
Otwarte Poniedziałek - Piątek 13:00-19:00, Sobota - Niedziela i święta 10:00 - 19:00
Hotel
BRĄZOWY PARTNER
Hotel Bacówka Radawa & Spa
Bacówka Radawa & SPA**** - to hotel stworzony przez dzieci dla dzieci. Mieszczący się w niewielkiej podkarpackiej miejscowości Radawa, zaprojektowany w stylu góralskim obiekt, otoczony jest przez rozległe sosnowe lasy zapewniające kontakt z naturą oraz odcięcie od wielkomiejskiego zgiełku. Strefa Hotelowa to bogata oferta, w której znajdują się apartamenty hotelowe, domki Modern Folk oraz domki Osada. Przytulna atmosfera, klimatyczna Strefa Relaksu, przestronna sala Parzenica, nagradzana restauracja Ferula oraz liczne atrakcje dla dzieci, m.in. pracownia klocków, kids concierge czy punkt obsługi małego Gościa sprawiają, że Bacówka to pierwszy w Polsce czterogwiazdkowy hotel rodzinny. Całość tworzy idealne miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych, w którym z przyjemnością można spędzić wspólne wakacje z dziećmi czy ferie rodzinne.
Dowiedz się więcej
Ul. Cicha 30A, 37-523 Radawa
Otwarte Całodobowy
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Pensjonat Wojciech
Pensjonat Wojciech to idealne miejsce we Władysławowie na wypoczynek z dziećmi. Z myślą o nich została przygotowana przestronna sala zabaw, kreatywna Klockolandię oraz plac zabaw. Dla rodziców proponujemy Strefę Relaksu Spa. W sezonie wakacyjnym czeka tutaj na Was mnóstwo dodatkowych atrakcji. Pensjonat jest położony w cichym miejscu co pozwoli na wspaniały wypoczynek dla całej rodziny.
Dowiedz się więcej
Ul. Łąkowa 5, 84-120 Władysławowo
Otwarte Całodobowe
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Sabat Krajno
Zapraszamy do Sabatu Krajno! Parku rozrywki i miniatur oferuje mnóstwo atrakcji, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Czekają tu na Ciebie aleja miniatur, park linowy, kino 6D i lunapark.
Dowiedz się więcej
Krajno-Zagórze 43c, 26-008 Górno
Otwarte Codziennie 10:00 - 20:00
ZOO
BRĄZOWY PARTNER
Alpaki Cudaki
Zapraszamy do magicznego miejsca Alpaki Cudaki, w które pozwoli Wam na bezpośredni kontakt ze spokojnie nastawionymi i ciekawskimi alpakami oraz innymi zwierzętami. Karmienie, przytulanie i głaskanie tych uroczych zwierząt odpręża, wycisza i nastraja pozytywnie do życia.
Dowiedz się więcej
Siedlątków 55, 99-235 Pęczniew
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Studio Kids Nysa
Studio Kids przyciąga dzieci z całej Polski. Kolorowa sala zabaw jest doskonałym miejscem dla ciekawych świata dzieci, gdzie rozwijają swoje zmysły i zainteresowania poprzez odjazdową zabawę! Park rozrywki oferuje wiele różnorodnych aktywności, gwarantujących udana zabawę dla każdego dziecka, bez względu na wiek. Jump Area, Super Ślizg, Strefa Gwiazd oraz wiele innych stref zabawowych czeka aż je odkryjecie.
Dowiedz się więcej
Ul. Grodkowska 46, 48-300 Nysa
Otwarte Poniedziałek - Sobota: 11:00 - 19:00, Niedziela 12:00 - 19:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Seaside Park Hotel
Seaside Park Hotel w Kołobrzegu znajduję się w fantastycznej lokalizacji 20 metrów od piaszczystej plaży. Hotel oferuje najwyższy standard usługi, wyśmienitą kuchnię oraz eksluzywną strefę Wellness&Spa. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje, niezależnie od tego czy wolicie spędzać urlop relaksując się w strefie spa, czy aktywnie spędzić czas, na przykład na ściance wspinaczkowej, którą również znajdziecie w hotelu.
Dowiedz się więcej
Ul. Wschodnia 20, 78-100 Kołobrzeg
Otwarte Całodobowy
Sport
BRĄZOWY PARTNER
FunClimb Julinek
Fun Climb Julinek to idealne miejsce na aktywny czas z rodziną. Znajdziecie tutaj różnorodne wspinaczkowe przeszkody, które będą stanowić różnorodne wyzwania. To miejsce które pozwoli Wam przezwyciężyć grawitację i wspiąć się na wyżyny własnych możliwości. Strefa FUN CLIMB w Julinku to 7 pionowych tematycznych paneli z autoasekuracji. Przyjdź i wypróbuj je wszystkie!
Dowiedz się więcej
Julinek 1, 05-084
Otwarte Poniedziałek - Piątek 10:00 - 19:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00
Sport
BRĄZOWY PARTNER
FunClimb Kraków
Fun Climb Kraków to idealne miejsce na aktywny czas z rodziną. Znajdziecie tutaj różnorodne wspinaczkowe przeszkody, które będą stanowić różnorodne wyzwania. To miejsce które pozwoli Wam przezwyciężyć grawitację i wspiąć się na wyżyny własnych możliwości. Strefa FUN CLIMB w Krakowie to 12 wspinaczkowych przeszkód, każda stanowiąca inne wyzwanie. Przyjdź i wypróbuj je wszystkie!
Dowiedz się więcej
Ul. Sikorki 21A, 31-589 Kraków
Otwarte Poniedziałek - Piątek 16:00 - 20:00, Sobota - Niedziela 11:00 - 20:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Baseny Tropikalne
Baseny Tropikalne Binkowski Resort to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny pośród bogatej roślinności i krystalicznie ciepłej wody. Zachęcamy do skorzystania z basenów witalnych z dodatkami jodków, siarczanów i alg morskich, oraz basenów z hydromasażami. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci takich jak Lazy River, czyli leniwa rzeka którą przepłyniecie w pontonie, wodnego placu zabaw, zjeżdżalni wodnych oraz basenu dla najmłodszych.
Dowiedz się więcej
Ul. Szczepaniaka 42, 25-043 Kielce
Otwarte Codziennie 10:00 - 22:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Park Wodny Zalesie
Aqua Park w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego to połączenie basenu o głębokości 145 cm, dużej przestrzeni o głębokości 45 cm, z placem składającym się z 3 dużych zjeżdżalni dla dorosłych i dzieci powyżej 140 cm wzrostu. Dla maluchów przygotowano strefę spray Area z fontanienkami zraszającymi, a także zjeżdżalnia ośmiornica. Na terenie znajduje się również Dzielnica Filmowa i inne atrakcje.
Dowiedz się więcej
Ul. Wczasowa 1, 05-540 Zalesie Górne
Otwarte Codziennie 10:00 - 18:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Dzielnica Filmowa
Dzielnica Filmowa to park tematyczny i plac zabaw w jednym. Znajdziesz tu wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Cały teren jest otoczony pięknym parkiem krajobrazowym. Na terenie parku znajduje się kolekcja ponad 50 aut z filmów i bajek, motocykle filmowe, roboty, a dla ciekawych poszukiwaczy leśnych przygód została przygotowana ścieżka Discovery. Dzielnica Filmowa to miejsce pełne atrakcji oraz niespodzianek.
Dowiedz się więcej
Ul. Wczasowa 1, 05-540 Zalesie Górne
Otwarte Poniedziałek - Niedziela 10:00 - 18:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Kolejkowo Gliwice
W Kolejkowie czeka na Was fascynująca podróż przez miniaturowy świat. To niezwykłe miejsce przedstawia wspaniały Dolny Śląsk. Twórcy Kolejkowa dołożyli wszelkich starań, aby jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość i ukazać codzienne życie miniaturowych mieszkańców Kolejkowa w różnorodnych sytuacjach.
Dowiedz się więcej
Ul. Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice
Otwarte Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 19:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Kolejkowo Wrocław
W Kolejkowie czeka na Was fascynująca podróż przez miniaturowy świat. To niezwykłe miejsce przedstawia wspaniały Dolny Śląsk. Twórcy Kolejkowa dołożyli wszelkich starań, aby jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość i ukazać codzienne życie miniaturowych mieszkańców Kolejkowa w różnorodnych sytuacjach.
Dowiedz się więcej
Ul. Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław
Otwarte Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 19:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
JuraPark Krasiejów
Zaplanujcie rodzinną przygodę w jednym miejscu! W JuraPark Krasiejów możecie odwiedzić niesamowity Park Dinozaurów, Park Ewolucji, Park Rozrywki, Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon paleontologiczny oraz wiele innych atrakcji. Czekają na was wspaniałe emocje i fascynujące odkrycia.
Dowiedz się więcej
Ul. 1 Maja 10, 46-040 Krasiejów
Otwarte Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
JuraPark Bałtów
W JuraPark Bałtów spędzicie niezapomnianą rodzinną przygodę. Mnóstwo atrakcji w jednym miejscu takich jak: Park Dinozaurów, Park Rozrywki, Zwierzyniec, Ośrodek Jeździecki oraz wiele innych rozrywek gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Dowiedz się więcej
Ul.Bałtów 8a, 27-423 Bałtów
Otwarte Codziennie 10:00 - 18:00
ZOO
BRĄZOWY PARTNER
Zamkowa Zagroda
Zamkowa Zagroda to urokliwe miejsce zajmujące się hodowlą zwierząt gospodarskich. Odwiedzający mini zoo mają tu idealną okazję żeby spędzić czas w otoczeniu natury, oraz możliwości spotkania i nakarmienia różnorodnych zwierząt, które przywołują uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Dowiedz się więcej
Ul. Galicyjska, 32-067 Rudno
Otwarte Poniedziałek - Piątek 12:00 - 20:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
JuraPark Solec
Miejsce Pełne Przygód! Miejsce, które przez cały rok wywołuje uśmiech na dziecięcej twarzy? Tak jest właśnie w JuraParku Solec Kujawski! To wyjątkowa lokalizacja na mapie województwa kujawsko-pomorskiego, która łączy w sobie dobrą zabawę, a także naukę o tym, jak wyglądała nasza planeta i jej historia. W JuraParku Solec czekają na Was atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Niezależnie od pory roku z pewnością znajdziecie tutaj coś dla siebie. JuraPark i ścieżka z dinozaurami działa przez cały rok - te ogromne prehistoryczne gady możecie więc spotkać podczas letniej wycieczki, czy w zimowym klimacie. To atrakcja dla każdego fana dinozaurów. Uzupełnieniem JuraParku jest Muzeum Ziemi z jedną z największych kolekcji skamieniałości w Polsce. Zobaczycie tutaj także model mamuta czy 13-metrowy szkielet Opistocelikaudii. Poza ścieżką z dinozaurami i Muzeum Ziemi koniecznie musicie zajrzeć do Polski w Miniaturze. Miniaturowe zamki i pałace Polski zachwycą każdego! A gdy chodzi o rodzinne miejsce, to nie mogło u nas zabraknąć także Parku Zabaw pełnego atrakcji. Karuzele, zjeżdzalnie, rodzinne rollercoastery, statek piracki, czy pływające kaczuszki - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Łącząc zabawę z nauką nasi animatorzy przygotowali także warsztaty edukacyjne, podczas których odkopiecie szkielet dinozaura czy weźmiecie udział w quizie wiedzy o dinozaurach. Nie zabraknie też gier i zabaw i naszej maskotki - Solusia. Jesienią JuraPark Solec zamienia się w pomarańczową krainę dyń, a to wszystko za sprawą Święta Dyni! W tym czasie w JuraParku pojawiają się tysiące dyń tworząc wyjątkowy klimat. Ale to nie wszystko! Podczas Święta Dyni nie brakuje też dodatkowych atrakcji - warsztatów kreatywnych dla dzieci czy sezonowego menu w Restauracji Jaskiniowej. Dla odważnych - Halloween i Ścieżka Strachu! Tam w okolicach Halloween przez ścieżkę z dinozaurami wśród ciemności przejść mogą tylko Ci najdzielniejsi. Ale spokojnie, nasze duchy doskonale wiedzą, że poziom strachu dopasować trzeba do odwiedzających. A gdy zbliża się zima i czas Świąt Bożego Narodzenia do JuraParku przybywa sam Św. Mikołaj. Wioska Św. Mikołaja w Solcu Kujawski to spełnienie dziecięcych marzeń o spotkaniu z Nim. Od wejścia panuje świąteczny klimat - czuć zapach pierniczków, widać migoczące na choinkach światełka i krzątające się dookoła elfy. JuraPark Solec to doskonałe miejsce na rodzinną wycieczkę o każdej porze roku. Przez 12 miesięcy czeka tu na Was moc atrakcji!
Dowiedz się więcej
ul.Sportowa 1, 86-050 Solec Kujawski
Otwarte Codziennie 10:00-18:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Wioska pod Kogutem
W Gospodarstwie Agroturystycznym "Wioska pod Kogutem" goście mają możliwość spędzenia wolnego czasu na łonie natury - w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Główną atrakcją placówki jest Mini Zoo, najmłodsi odwiedzający mogą spędzić czas na pirackim placu zabaw, zielonym boisku, trampolinach i slacklinkach. W sezonie nie zabraknie również ciekawych warsztatów, a dla gości z noclegiem również możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek.
Dowiedz się więcej
Ul. Długa 8, Krępa, 05-530 Góra Kalwaria
Otwarte Codziennie 11:00 - 17:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Honolulu Chojnice
Honolulu to rozwijająca się sieć Sal Zabaw, które przyciągają gości różnorodnymi atrakcjami, takimi jak zjeżdżalnie, tory saneczkowe i baseny z kulkami. Opiekunowie mogą bawić się z dziećmi lub skorzystać z wolnego czasu, ponieważ w Honolulu dzieci zostają pod okiem ekipy wykwalifikowanych animatorów, którzy nie tylko pomogą w trudnych sytuacjach, ale także zabawią.
Dowiedz się więcej
Ul. Podmiejska 2A, 89-620 Chojnice
Otwarte Codziennie 10:00 - 20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Honolulu Włocławek
Honolulu to rozwijająca się sieć Sal Zabaw, które przyciągają gości różnorodnymi atrakcjami, takimi jak zjeżdżalnie, tory saneczkowe i baseny z kulkami. Opiekunowie mogą bawić się z dziećmi lub skorzystać z wolnego czasu, ponieważ w Honolulu dzieci zostają pod okiem ekipy wykwalifikowanych animatorów, którzy nie tylko pomogą w trudnych sytuacjach, ale także zabawią.
Dowiedz się więcej
Ul. Kapitulna 41, 87-810 Włocławek
Otwarte Codziennie 10:00 - 20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Honolulu Starogard Gdański
Honolulu to rozwijająca się sieć Sal Zabaw, które przyciągają gości różnorodnymi atrakcjami, takimi jak zjeżdżalnie, tory saneczkowe i baseny z kulkami. Opiekunowie mogą bawić się z dziećmi lub skorzystać z wolnego czasu, ponieważ w Honolulu dzieci zostają pod okiem ekipy wykwalifikowanych animatorów, którzy nie tylko pomogą w trudnych sytuacjach, ale także zabawią.
Dowiedz się więcej
Ul. Pomorska 7, 83-200 Starogard Gdański
Otwarte Codziennie 10:00 - 20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Honolulu Gdańsk
Honolulu to rozwijająca się sieć Sal Zabaw, które przyciągają gości różnorodnymi atrakcjami, takimi jak zjeżdżalnie, tory saneczkowe i baseny z kulkami. Opiekunowie mogą bawić się z dziećmi lub skorzystać z wolnego czasu, ponieważ w Honolulu dzieci zostają pod okiem ekipy wykwalifikowanych animatorów, którzy nie tylko pomogą w trudnych sytuacjach, ale także zabawią.
Dowiedz się więcej
Ul. Jana Kilińskiego 4, 80-266 Gdańsk
Otwarte Codziennie 10:00 - 20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Mini Świat Bronowice
Mini Świat to kreatywna przestrzeń, stworzona z myślą o potrzebach dzieci. W strefie zabawy znajdziecie podświetlany basen sensoryczny, drewnianą kolejkę oraz specjalnie wydzieloną strefą dla najmłodszych. Nie zapomnijcie też spróbować chrupiących gofrów w kawiarnii.
Dowiedz się więcej
Ul. Władysława Żeleńskiego 3, 30-353 Kraków
Otwarte Poniedziałek - Piątek 12:00 - 19:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 19:00 (Godziny otwarcia mogą się różnić, zależnie od organizowanych imprez urodzinowych w danym dniu)
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Mini Świat Bieżanów
Mini Świat to kreatywna przestrzeń, stworzona z myślą o potrzebach dzieci. W strefie zabawy znajdziecie podświetlany basen sensoryczny, drewnianą kolejkę oraz specjalnie wydzieloną strefą dla najmłodszych. Nie zapomnijcie też spróbować chrupiących gofrów w kawiarnii.
Dowiedz się więcej
ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 7, 30-898 Kraków
Otwarte Poniedziałek - Piątek 12:00 - 19:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 19:00 (Godziny otwarcia mogą się różnić, zależnie od organizowanych imprez urodzinowych w danym dniu)
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Hotel Klimek Muszyna
Luksusowy Hotel Spa w górach Beskidu jest niezwykle komfortowy i przyjazny rodzinie. Idealny na dłuższy wypoczynek lub odprężający weekend w SPA. Z hotelu możemy podziwiać widok na malownicze pasmo Jaworzyny Krynickiej.
Dowiedz się więcej
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Chubi Boom
Centrum zabaw Chubi Boom posiada wiele atrakcji dla dzieci. Czeka na Was tutaj Basen z Łódkami, Trampoliny, Park Ninja oraz mnóstwo zabawy z animatorami. Nie zabraknie tutaj również miejsca dla najmłodszych, Strefa Malucha jest zaprojektowana w przyjazny i bezpieczny sposób, tak aby dzieci w każdym wieku znalazły dla siebie atrakcje.
Dowiedz się więcej
Aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław
Otwarte Poniedziałek - Czwartek 11:00 - 20:00, Piątek 11:00 - 21:00, Sobota - Niedziela 10:00 - 21:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Dinolandia
Dinolandia to miejsce w którym królują dinozaury. Miłośnicy tych niesamowitych stworzeń będą mieli okazję spotkać groźnego Tyranozaura Rexa, długoszyjnego Diplodoka, oraz najmniejszego z dinozaurów Kompsognata. W parku nie tylko można spotkać przedstawicieli mezozoicznych stworzeń, ale również odwiedzić park linowy, wspiąć się na ścianę wspinaczkową, czy też wcielić się w rolę paleontologa i odkopać szkielet wielkiego dinozaura. Na gości czeka ponad 30 atrakcji gwarantujących świetną zabawę w towarzystwie mezozoicznych gadów.
Dowiedz się więcej
Ul.Wadowicka 167, 34-120 Inwałd
Otwarte Poniedziałek - Piątek 10:00 - 19:00, Sobota - Niedziela 9:00 - 19:00
Rozrywka
BRĄZOWY PARTNER
Termy BUKOVINA
Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej – tu nie ma czasu na nudę! Wyjście na basen z dziećmi to strzał w dziesiątkę. Jednak pobyt w Termach BUKOVINA to znacznie więcej niż kąpiel – to wzmocnienie odporności, regeneracja sił i doskonały odpoczynek. Wszystko dzięki optymalnie zmineralizowanej wodzie termalnej o właściwościach zdrowotnych, która wypełnia 20 basenów Term BUKOVINA – jednego z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. Na najmłodszych czeka tutaj mnóstwo atrakcji, przygotowanych specjalnie dla nich. Przygodę z Termami BUKOVINA najmłodsze dzieci mogą rozpocząć od spędzenia czasu w Strefie dla Dzieci i Młodzieży. Jest to miejsce oddzielone od reszty basenów, w którym mogą bawić się w rwącej rzece lub popluskać w płytkim „Mocydełku” o głębokości tylko 0,4 m. Starsze wyszaleją się w głębszym basenie, z siatką do nadwodnej wspinaczki. Stąd mogą przepłynąć do kolejnego zewnętrznego zbiornika, z wodnym grzybkiem, który idealnie nadaje się do zabawy w wodnego berka i chowanego. W strefie młodzieżowej bierze swój początek najdłuższa atrakcja Term BUKOVINA - zjeżdżalnia „Wartko Ruła” o długości ponad 100m! Dzieci uwielbiają też pozostałe zjeżdżalnie: „Krynconkę” - 53m - i najszybszy, czerwony „Łostry Śwung” – 15m. Każdy może zostać nurkiem! Nurkowanie to nie tylko świetna zabawa, ale też przydatna umiejętność. Nauka nurkowania w Termach BUKOVINA może być dobrym początkiem wieloletniej przygody, również na szerszych wodach. W każdą niedzielę dzieci mogą korzystać z bezpłatnych lekcji pod czujnym okiem naszych ratowników.
Dowiedz się więcej
Ul.Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
Otwarte Codziennie 9:00 - 22:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Wilanów
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Alto Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 14, 02-972 Warszawa
Otwarte Poniedziałek - Sobota 10:00 - 21:00 Niedziela 10:00 - 20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Wołomin
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Galeria Wołomin, Ul.Geodetów 2A, 05-200 Wołomin
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Kraków
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Galeria Kazimierz, ul.Podgórska 34, 31-536 Kraków
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Posnania
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Posnania, ul.Pleszewska 1, 61-139 Poznań
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-20:00łek
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Pruszków
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Nowa Stacja, Ul.Sienkiewicza 19, 05-800 Pruszków
Otwarte Paniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Wrocław
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Wroclavia, ul.Sucha 1, 50-086 Wrocław
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Stary Browar
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Stary Browar, ul.Półwiejska 42, 61-888 Poznań
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 9:00-21:00, Niedziela: 10:00-20:00, Niedziela handlowa 10:00-20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Bielsko-Biała
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Galeria Sfera, ul.Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
Otwarte Powiedziałek-Sobota: 9:00-21:00, Niedziela: 10:00-20:00, Niedziela handlowa 10:00-20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Płock
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Galeria Mazowia, ul.Wyszogrodzka 127, 09-410 Płock
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-20:00, Niedziela: 10:00-18:00, Niedziela handlowa 10:00-19:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Bonarka
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Bonarka, Ul.Kamieńskiego 11, 30-664 Kraków
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-21:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Janki
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Centrum Janki, Ul.Mszczonowska 3, 05-090 Janki
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 9:00-21:00, Niedziela: 9:00-20:00, Niedziela handlowa 9:00-20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Toruń
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Toruń Plaza, ul.Broniewskiego 90, 87-100 Toruń
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-21:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Wola
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Wola Park (Ogrody Ulricha) ul.Górczewska 124, 01-460 Warszawa
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-19:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Galeria Północna
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Galeria Północna, Ul.Światowida 17, 03-144 Warszawa
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Wawer
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Ferio Wawer, Ul.Szpotańskiego 4, 04-790 Warszawa
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-20:00, Niedziela: 10:00-18:00, Niedziela handlowa 10:00-19:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Mokotów
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Westfield Mokotów, ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa
Otwarte Piątek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela 10:00-20:00
Sale zabaw
BRĄZOWY PARTNER
Fikołki Żoliborz
Sale Zabaw Fikołki znajdują się w najpopularniejszych centrach handlowych i działają przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe). W Fikołkach atrakcje znajdą dzieci do 11 lat. Centralnym punktem każdej sali zabaw jest rozbudowana kilkupoziomowa konstrukcja, czyli tor przeszkód. To labirynt, w którym mali goście ćwiczą swoją sprawność, a przy tym integrują się z innymi uczestnikami zabawy. Znajdują się tu takie atrakcje jak wiszące mosty, zjeżdżalnie pontonowe, tubowe i otwarte, tyrolki oraz ruchome elementy konstrukcji. Większość Fikołków posiada również ścianki wspinaczkowe z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Ścianka stanowi uzupełnienie oferty ruchowej, odbywają się tutaj lekcje WF-u dla grup i imprezy urodzinowe, gdzie wspinaczka stanowi dodatkową atrakcję. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha wyposażony w ogólnorozwojowe zabawki, edukacyjne ekrany multimedialne oraz nieodzowny basen z piłkami. Dzieci do trzech lata bawią się w Fikołkach za darmo, po wyrobieniu Karty Malucha. Bezpłatną zabawę doceniają rodzice najmłodszych. Kawiarnie Fikołków zapewniają rodzicom przestrzeń, w której mogą zamówić świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasto. To wszystko w sąsiedztwie konstrukcji i kącika malucha, dzięki czemu mogą pilnować bawiących się dzieci. Dodatkowo stoliki w kawiarni sprawdzają się na tzw. home office. Dostęp do WiFi, możliwość podłączenia laptopa do prądu oraz oferta gastronomiczna zapewniają warunki do pracy niczym w domu. W przypadku dzieci powyżej 4 lat rodzice mogą pozostawić je w Fikołkach pod opieką animatorów, podczas gdy sami udają się na zakupy. Często wybierają się w tym czasie do kina lub na siłownię, bo animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pod nieobecność mamy lub taty. Animatorzy Fikołków to eksperci od organizacji urodzin, bo doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin: kulinarne, eksperymentalne, gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. Tygodniowe turnusy letnich i zimowych półkolonii gromadzą grupy dzieci w wieku 6-11 lat. W programie półkolonii są przede wszystkim aktywności pod chmurką, takie jak wyjścia do zoo, lokalnych parków, zabawy w plenerze i wycieczki krajoznawcze. Półkoloniści mają także zapewnione wycieczki do kina, teatru, muzeum oraz pełnowartościowe posiłki. W planie są także warsztaty organizowane w sali kulinarnej i eksperymentów. Rok szkolny obfituje za to w wizyty grup szkolnych i przedszkolnych. Odwiedziny wpisują się w realizację programu nauczania, bo na dzieci czekają na przykład warsztaty rzeźbienie w masie gipsowej, wypiekanie babeczek, tworzenie własnego lasu w słoiku, pieczenie świątecznych pierników i malowanie wielkanocnych pisanek.
Dowiedz się więcej
Westfield Arkadia, Al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa
Otwarte Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00, Niedziela: 10:00-19:00, Niedziela handlowa 10:00-20:00
ZOO
BRĄZOWY PARTNER
Ranczo na Sówce
Ranczo na Sówce, to dom alpak i ich przyjaciół- wielbłądów, koni, osiołków, krów, kaczek, gęsi, kur i kotów! Zwierzęca rodzina wciąż się powiększa. Idealne miejsce do odpoczynku, oderwania się od życia w biegu.
Dowiedz się więcej
Bujenka 81, 18-230
Hotel
BRĄZOWY PARTNER
Blue Mountain Resort
Rodzinny resort w Szklarskiej Porębie, w Karkonoszach. Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Naszym Gościom oferujemy: weekendy tematyczne, animacje dla dzieci i dorosłych, dostęp do aquaparku oraz relaks w Blue Minerals Spa&Medicare; i wiele, wiele innych... Dodatkowo udostępniamy całoroczny stok narciarski oraz sezonowy tor pontonowy. Blue Mountain Resort - Gdy hotel to za mało...
Dowiedz się więcej
1 Maja 51, 58-580 Szklarska Poręba
Otwarte Całodobowe

Partnerzy

1170x350